AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
31
5/2020

Červnové středy za poloviční vstupné!

Pro všechny, kteří nestihli víkendovou akci, máme dobrou zprávu: všechny červnové středy bude v HistoryParku platit poloviční vstupné na lektorovaný program! Takže - pište si: červen - každou středu - vstupné za stovku na osobu!!! Těšíme se na Vás!
25
5/2020

Oslavte s námi den dětí - vstupné jen za 100 Kč!

Rádi bychom s Vámi, a hlavně s Vašimi dětmi oslavili jejich svátek, a proto jsme se rozhodli, že v sobotu a v neděli 30. - 31. května bude vstupné do HistoryParku za polovinu!!! Děti i jejich rodiče, prarodiče či jiný dospělý doprovod budou platit jednotné vstupné 100 Kč za osobu. Zarezervujte si vstupenky on-line a užijte si spoustu zábavy uprostřed podřipské přírody! Těšíme se na Vás!
Číst více
18
5/2020

Ledčický šíp - víkend s lukem, prakem, kuší i bambitkou!

Ve dnech 27.6. a 28.6.2020 nás už tradičně čeká velká akce věnovaná tentokrát nejen lukostřeleckému umění. Během celého víkendu budete mít možnost si v našem areálu vyzkoušet lektorovaný program zahrnující střelbu z luku, praku, kuše, historických palných zbraní nebo dokonce trebuchetu! Přijeďte si zastřílet postaru - staňte se lučištníkem nebo práčetem a vyzkoušejte, kdo v rodině má lepší mušku. Programem Vás provedou kostýmovaní lektoři z týmu lucistnice.cz, kteří dotvoří tu pravou atmosféru, a zodpoví všechny Vaše otázky. Další informace budeme průběžně uveřejňovat jak na našich webových stránkách - kde si můžete zakoupit vstupenky v předstihu, tak na našem FCB.
Číst více
11
5/2020

Prázdninové termíny příměstských táborů jsou tu!

Hurá! Termíny letních táborů pro všechny zájemce jsou tady! Přihlášky a detailní informace ke stažení zde na našem webu v sekci "pro veřejnost" - "příměstské tábory 2020". S ohledem na loňský zájem jsme rozšířili kapacitu jak pro zájemce bydlící na území MAS Podřipsko, tak pro všechny ostatní! Těšíme se!
Číst více
10
5/2020

Otvíráme!!!

Už zítra se na shledání s Vámi těší stálé osazenstvo našeho areálu, stejně jako čerstvé přírůstky v našem ovčinci! Z občerstvení se můžete těšit na novinky - sladkosti od Podřipské manufaktury i oblíbené klasiky - uzeniny od řeznictví Kohout a synové. Ve zpřístupněné venkovní části našeho areálu Vás jistě mile překvapí řada změn a vylepšení, jako je např. rozšíření hřiště pro nejmenší, větší komfort při střelbě z luku a během odkrývání hrobů anebo zcela nové informační cedule! Naši průvodci Vás (vyzbrojeni maskami) ochotně provedou všemi aktivitami a dovednostmi. Věříme, že u nás zapomenete na starosti posledních dní, a užijete si radost z poznávání, objevování a her na čerstvém vzduchu s výhledem na podřipskou krajinu...
4
5/2020

Aktuálně z HistoryParku

A protože odložené zahájení letošní sezony se kvapem blíží, máme pro Vás ochutnávku z chystaných novinek! Nově si u nás kolemjedoucí cyklisté mohou opéci buřty na ohni, dřevo, oheň i pruty připravíme, buřty z řeznictví Veltrusy si můžete zakoupit v našem občerstvovacím okénku. Tam také narazíte na rozšířený sortiment sladkostí od Podřipské manufaktury! Doplnili jsme také zásoby tematických suvenýrů (např. oblíbených venušek) a turistických známek...už 11.5.2020 v našem areálu!
29
4/2020

Co byste měli vědět, než nás letos navštívíte?

Dobrá zpráva je, že v termínu od 11.5.2020 do 31.8.2020 rozšiřujeme otevírací dobu pro veřejnost na každý den včetně víkendů a svátků od 9,30 do 16,00! Vzhledem k okolnostem ale musíme mírně upravit organizaci pohybu po areálu. Proto Vás chceme požádat, abyste svou návštěvu pokud možno plánovali buď na dopoledne od 9,30 do 12,30 nebo na odpoledne od 13,00 do 16,00. Po příjezdu si Vás rozdělíme do skupin a každá skupina bude mít vlastního lektora, který se o Vás bude starat po celou dobu Vaší návštěvy. Skupiny se budou po areálu pohybovat tak, aby nepřišly navzájem do užšího kontaktu (náš areál je, jak jistě víte, dostatečně rozlehlý na to, aby to nijak nesnížilo zážitek z Vaší návštěvy). Všude, kde budete používat svoje ruce nebo nástroje, pro Vás budou připraveny jednorázové PE rukavice. Dále jsme pro Vás po areálu rozmístili 10 dezinfekčních bodů, kde si kdykoli v průběhu Vaší návštěvy můžete umýt ruce lihovou dezinfekcí z připravených dávkovačů. Ke konzumaci jídla a nápojů zakoupených v našem kiosku „U mamuta“ si můžete vybrat 8 piknikových míst, rozmístěných rovnoměrně po celém areálu, a užít si občerstvení pod modrou oblohou s výhledem na Říp. Některá pikniková místa se nacházejí pod pergolou, takže Vás nezaskočí ani menší déšť. Část areálu se může nově proměnit v hřiště na pétanque nebo kroket. Pro větší komfort plánování Vaší návštěvy zprovozníme během několika dní zde na našich stránkách v sekci „pro veřejnost“ rezervační systém, kde budete mít možnost objednat si termín Vašeho výletu na konkrétní den i čas. Takže neváhejte a přijeďte si k nám užít dobrodružství objevování a spoustu zábavy a her pod širým nebem na dohled od hory Říp!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru