AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
15
1/2020

Jarní příměstský tábor HistoryParku je opět tady!

Také letos chystáme v termínu jarních prázdnin oblíbený příměstský tábor Prázdniny v pravěku. Tábor je realizován za podpory Evropského sociálního fondu - Operačního programu Zaměstnanost a pro děti z obcí v působnosti MAS Podřipsko je zdarma (hradí se pouze stravné). Tábor se bude konat v termínu 24.2. - 28.2.2020 a jeho kapacita je dvacet míst. Více informací a přihlášky naleznete na našich webových stránkách v sekci "pro veřejnost" - "příměstské tábory 2020". Vzhledem k loňskému velkému zájmu o místa na našem táboře musíme zájemce, kteří nesplňují výše uvedenou podmínku, tentokrát zklamat; přednostně budou umisťovány děti z uvedených obcí. Abychom ale ty, na které se případně nedostane, trochu potěšili, rádi bychom upozornili, že letní příměstské tábory budou vypsány už v květnu 2020! Budou určeny jak pro zájemce o dotovanou, tak o nedotovanou variantu, a počet turnusů i celková kapacita budou navýšeny. Těšíme se na Vás!
8
1/2020

HistoryPark novém roce...

Protože v našem areálu probíhá rekonstrukce obytného zázemí pro naše lektory a panuje tam čilý stavební ruch, rádi se na chvíli přestěhujeme k Vám - ostatně kufříky máme sbalené:D Za dočasný azyl děkujeme DDM Ulita a těšíme se na shledanou!
1
1/2020

PF 2020

Novoroční přání.... pro nás střízlivé ohlédnutí za tím, co se ve starém roce podařilo, a současně skromné přání, aby toho letos bylo aspoň jednou tolik! :-D
Číst více
24
12/2019

Vánoční přání

Zapomeňte na všechno, co jste nestihli, a užijte si krásný Štědrý den! Šťastné a veselé Vánoce Vám přeje HistoryPark
Číst více
19
12/2019

Aktuálně z HistoryParku

Tak o zvířátka by bylo na vánoční svátky postaráno. Slepičky se v novém kurníku zabydlely a dokonce už snáší. Našemu statnému beranovi bude snad chvíli trvat, než z krytého příbytku udělá zase pergolu😅 Jen ta kočka tuší, že s novou sezonou bude mít zase po klidu...a je z těch příprav trochu rozhozená😆 A co nového chystáme pro Vás? Nechte se překvapit;)
12
12/2019

Předvánoční překvapení pro školky i školy

Máme pro Vás předvánoční překvapení! Pro příští sezónu jsme navýšili počet slotů na den a posílili oblíbený okruh číslo jedna! Teď už se snad dostane na každého... Nově tedy můžete v dopoledních hodinách vybírat hned ze tří časových slotů, přičemž hned dva jsou určeny pro okruh č. 1. Odpolední rozvržení slotů zůstává stejné. I nadále ovšem platí, že v případě potřeby se budeme s časovým harmonogramem Vaší exkurze snažit přizpůsobit Vašim individuálním potřebám! Rezervovat si můžete už dnes😉 : http://historypk.cz/Rezervace.aspx?Mesic=4.2020
Číst více
6
12/2019

S kufrem do pravěku i v adventu

Naučný program S kufrem do pravěku si můžete objednat i v čase předvánočním a zpestřit tak svým žákům hodiny (nejen) dějepisu. Naši lektoři se rádi ujmou slova a provedou žáky od pravěku až do doby železné za pomoci našich kufříků. Jejich obsah si společně prohlédnou a díky haptickému efektu si získané poznatky lépe zapamatují. Těšíme se na Vás!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru