AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
17
2/2020

Poslední výzva pro zájemce o jarní tábor!!!

Ještě do tohoto čtvrtka můžete své děti přihlásit na náš jarní příměstský tábor. Tábor se koná přímo v areálu HistoryParku v Ledčicích, odborný dohled, zajímavý program i celodenní stravování je zajištěno. Účastníci tábora s trvalým bydlištěm na území MAS Podřipsko mají navíc účast zdarma a hradí pouze stravné. Pokud máte o místo na táboře zájem, volejte na tel. 732 161 216. Těšíme se na Vás!
Číst více
10
2/2020

Na procházku k ovečkám

Máme radost (a naše ovečky jistě taky!), že se náš ovčín stal oblíbeným procházkovým cílem ledčických rodičů a prarodičů. Jen dávejte pozor, až se budete kochat výhledy na Říp nebo na jehněčí čumáčky, v areálu právě probíhají úpravy...tak ať Vás nemáme na svědomí 😆👍 PS: Ovečky prosíme krmit tvrdým pečivem jen mírně, mají u nás všeho dost ;)
4
2/2020

Chcete k nám na jarní příměstský tábor?

Jarní příměstský tábor HistoryParku se blíží a ještě máme volná místa! Tentokrát v termínu 24.2.-28.2.2020. Děti rodičů žijících na území MAS Podřipsko mají tábor zdarma. Registrace je možná po zaslání přihlášky do 20.2.2020. Více informací a přihlášky na našem webu v sekci pro veřejnost. Už druhým rokem pro Vás a zejména pro Vaše děti připravujeme příměstský tábor. Stejně jako vloni máme pro děti nachystáno spoustu aktivit, které mohou absolvovat (vždy v závislosti na počasí) ve venkovní i vnitřní části Vašeho areálu. Zajištěn je celodenní pitný režim, oběd, dvě svačiny a odborní lektoři, kteří budou dětem celý den k dispozici a budou je programem provázet. Těšit se můžete na cvičení v lukostřelbě, povídání o životě v pravěku, vyrábění pravěkých nástrojů, účast při budování přírodních konstrukcí z doby kamenné v našem areálu a mnoho dalšího.
Číst více
30
1/2020

Aktuálně z HistoryParku

Areál HistoryParku se v zimě neproměňuje jenom s okolní přírodou...některé změny v jeho podobě byly v plánu už delší čas a postupně se nám daří je realizovat. Pevně doufáme, že naše návštěvníky potěší!
23
1/2020

Zimní procházka HistoryParkem

HistoryPark je pro veřejnost v zimě uzavřen. Pro všechny, kdo nám voláte, a rádi byste nás navštívili už nyní, máme aspoň malou pozornost...pár zimní snímků našeho areálu! Děkujeme za přízeň a těšíme se 28.3.2020!!!
19
1/2020

HistoryPark hledá lektory na novou sezonu!

HistoryPark hledá na novou sezónu (květen až říjen 2020) pomocné lektory/lektorky (ideálně např. maminky na mateřské se zájmem o historii, studenty vysokých škol apod.). Flexibilní pracovní docházka. Možnost dlouhodobé spolupráce, řidičský průkaz výhodou. Více informací na e-mailu: kristyna.matejkova@historypk.cz nebo na tel. č. 732 161 216. Těšíme se na Vás!
Číst více
15
1/2020

Jarní příměstský tábor HistoryParku je opět tady!

Také letos chystáme v termínu jarních prázdnin oblíbený příměstský tábor Prázdniny v pravěku. Tábor je realizován za podpory Evropského sociálního fondu - Operačního programu Zaměstnanost a pro děti z obcí v působnosti MAS Podřipsko je zdarma (hradí se pouze stravné). Tábor se bude konat v termínu 24.2. - 28.2.2020 a jeho kapacita je dvacet míst. Více informací a přihlášky naleznete na našich webových stránkách v sekci "pro veřejnost" - "příměstské tábory 2020". Vzhledem k loňskému velkému zájmu o místa na našem táboře musíme zájemce, kteří nesplňují výše uvedenou podmínku, tentokrát zklamat; přednostně budou umisťovány děti z uvedených obcí. Abychom ale ty, na které se případně nedostane, trochu potěšili, rádi bychom upozornili, že letní příměstské tábory budou vypsány už v květnu 2020! Budou určeny jak pro zájemce o dotovanou, tak o nedotovanou variantu, a počet turnusů i celková kapacita budou navýšeny. Těšíme se na Vás!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru