AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
20
6/2019

Vyhlížení slunovratu

Ačkoliv léto o sobě dává letos vědět se značným předstihem, oslavy jeho příchodu se konají až tento víkend...Co takhle vyrazit do HistoryParku a oslavit příchod léta i nadcházejících prázdnin? Vedle Vašich dětí, které si budou užívat náš zábavný program, můžete po očku sledovat také sezonní proměny podřipské krajiny. A možná na Vás bude čekat jedno sladké letní překvapení ;) Otevřeno pro Vás máme jako obvykle v sobotu i v neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Těšíme se na Vás!
Číst více
18
6/2019

Školní rok 2019/2020

Hledáte pro své žáky nějaký tip na zajímavý výlet či exkurzi, která je obohatí, umožní jim pobyt v přírodě, získání nových poznatků a dovedností i osvěžení těch stávajících? Vezměte je k nám do HistoryParku! Letošní školní rok je sice téměř u konce, ale už teď si můžete rezervovat podzimní termíny exkurzí. Těšíme se na Vás! (na snímcích žáci FZŠ z Prahy 5, kterým tímto děkujeme za návštěvu - i za výtečný guláš ;) )
Číst více
16
6/2019

Pravěké prázdniny - poslední výzva!

Už víte, jak budou Vaše děti trávit letošní prázdniny? Chcete, aby si je užily naplno, a odnesly si spoustu zážitků z poznávání a objevování? HistoryPark letos nabízí dva letní turnusy příměstského tábora. První červencový turnus je bohužel už zcela zaplněn. Máte - li ale zájem o termíny srpnové (5. - 9.8.2019), zbývá ještě několik posledních míst. Přednostně nabízíme tato místa rodičům dětí bydlících nebo pracujících na území MAS Podřipsko. Více informací naleznete v sekci pro veřejnost - příměstské tábory 2019. Těšíme se na Vás!
Číst více
13
6/2019

Víkend s mláďaty v HistoryParku

Tento víkend bude ve znamení zvířátek...dozvíte se, jací “domácí mazlíčkové” byli v kurzu v jednotlivých obdobích pravěku, jaké pro ně naši předkové měli využití a jestli vypadali jako ti dnešní. Mezi řečí padnou i taková ( neslušná😃) slova jako transhumance, zooarcheologie nebo domestikace! Naše jehňátka i kuřátka Vám to ale jistě poví po svém, a možná Vám i ochotně zapózují! Otevřeno pro Vás máme v sobotu i v neděli od 10:00 do 18:00 hodin.
Číst více
10
6/2019

Klíč k pokladu - sbírejte Bambulóny!

Vydejte se hledat poklad! Také v HistoryParku se můžete už od 1. června až do 30. září 2019 zapojit do soutěže "Klíč k pokladu". Přímo na místě si naskenujte "klíč" a nasbírejte si "Bambulóny"! Odměnou Vám budou hračky nebo slevy v Království hraček Bambule. A jaké by to bylo hledání bez skutečného pokladu? Ten na Vás čeká po ukončení soutěže, kdy proběhne závěrečné slosování o vouchery a ceny od partnerů! Více se dozvíte na: https://www.klickpokladu.cz/
7
6/2019

Nové přírůstky

Málem bychom Vás zapomněli seznámit s nejnovějšími událostmi v našem areálu! Tento týden se počet obyvatel HistoryParku rozrostl o jedno jehně a zatím neurčitý počet kuřátek - na přesném počtu se zatím nemůžeme shodnout, jsou pořád v pohybu. Ostatně i jehně se má čile k světu! Pokud se chcete na naše mláďata podívat pěkně zblízka, budete mít příležitost tento víkend, kdy pro Vás máme opět otevřeno. Těšíme se na shledanou!
6
6/2019

HistoryPark na Veletrhu vědy!

I letos nás potkáte na Veletrhu vědy, který se koná na výstavišti PVA Letňany. Od čtvrtka do soboty můžete nahlédnout do našich vzdělávacích kufříků plných pravěkých předmětů denní potřeby a popovídat si nejen o archeologii s našimi lektory. Tak se zastavte! ;)
AktualityStarší

 

Zpět nahoru