AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
15
4/2019

Velikonoční hody v HistoryParku

Během prodlouženého svátečního víkendu budeme mít pro Vás již tradičně otevřeno, a to od pátku až do neděle! Přijeďte s celou rodinou na výlet do jarní podřipské krajiny a užijte si náš program plný zábavných aktivit. A aby Vám přitom nevyhládlo, připravili jsme pro Vás speciální velikonoční nabídku vybraných dobrot od regionálních výrobců!
Číst více
14
4/2019

Aktuálně z HistoryParku

Konec týdne byl pro HistoryPark ve znamení hned tří akcí. Od čtvrtka jste nás mohli zastihnout na výstavišti Lysá nad Labem na veletrhu Regiony 2019, kde jsme prezentovali nové propagační materiály pro školy i veřejnost. O víkendu jsme pak zaujali další stanoviště, a to na ABC festivalu v Národním zemědělském muzeu v Praze. V našem venkovním stánku jste si mohli vyzkoušet (v odlehčené formě) práci archeologa a poznat některé z mnoha dalších aktivit, které HistoryPark Ledčice nabízí. Aby toho nebylo málo, ti, kdo měli i přes nepříliš přívětivé víkendové počasí chuť vypravit se na výlet, mohli si přímo v našem ledčickém areálu zastřílet z luku s profesionální lektorkou lukostřelby. Všem návštěvníkům děkujeme za zájem i účast a těšíme se opět na shledanou!
9
4/2019

Víkendová lukostřelba v HistoryParku

Přijeďte si zahrát na lukostřelce, a až vás budou bolet ruce, zapojte se do některé z mnoha zábavných aktivit pro malé i velké, které HistoryPark nabízí každý víkend! Jarní sezóna v HistoryParku je úspěšně zahájená, čeká na Vás několik nepřehlédnutelných novinek i pár maličkostí, které Vám pobyt v HistoryParku nepochybně zpříjemní. V sobotu se navíc můžete vydat spolu s naší lektorkou - profesionální lukostřelkyní - na exkurz do světa lukostřelby.
Číst více
5
4/2019

Nová turistická vizitka!

Do nové sezóny jsme se rozhodli vstoupit s novou turistickou vizitkou. Dlouhé provedení Vám umožní pokochat se krásami Podřipska i našeho areálu. Současně jsme obnovili i naši původní vizitku, takže na nadšené sběratele čekají u nás na pokladně hned dva nové přírůstky do sbírky. Neváhejte si je vyžádat během své víkendové návštěvy HistoryParku!
4
4/2019

Máme pro Vás další novinku!

Aby si na své přišli během návštěvy HistoryParku i ti nejmenší, připravili jsme pro ně pískoviště! Jeho “horní paluba” je navíc skvělým pozorovacím stanovištěm, odkud lze kontrolovat dění ve vedlejším dřevěném bludišti! Naši malí dobrodruzi tak mohou mít celou hrací plochu pěkně pod kontrolou....a rodiče zase dostatek času posedět si u kávy s výhledem na jarní podřipskou krajinu! Otevřeno pro Vás bude odteď každou sobotu i neděli, ve svátek i o prázdninách.
30
3/2019

Z nabídky občerstvení

Objednávejte si hodně piva, uzenky již docházejí...ale na rozdíl od hospody Na mýtince my bychom rádi, aby k nám lidé chodili :-D Co pro Vás tedy máme? Vše od místních sedláků, řezníků a sládků ;-) Nenechte si ujít!
28
3/2019

Do sobotní otvíračky zbývají už jen dva dny!

Váháte, kam o jarních víkendech vyrazit? Vybrali jsme pro Vás hned několik důvodů, které Vás nenechají na pochybách, že právě HistoryPark bude pro Vás i Vaše děti tou správnou volbou na víkendový výlet!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru