AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
15
8/2018

Kam v novém školním roce?

Vážení a milí pedagogové předškolních, školních i středoškolských zařízení! Ještě jste u nás se svou třídou nebyli? Anebo už naše zábavně-vzdělávací programy znáte a chystáte se k nám vyrazit i v novém školním roce? Právě teď je ten nejlepší čas si zarezervovat vhodný termín pro Vaši exkurzi v HistoryParku. Dopřejte dětem i žákům kvalitní výlet plný poznávání i aktivit, zpestřete si projektový den nebo výuku prvouky či dějepisu. Těšíme se na Vás, a hlavně na Vaše děti a žáky!
12
8/2018

HistoryPark - videopozvánka na prázdninový výlet

O prázdninách pro Vás máme otevřeno každý den od 10:00 do 18:00. Přijeďte si užít letní pohodu, archeologii, podvodní archeologii nebo ochutnat výrobky místních řezníků, pivovaru a vinařů.
9
8/2018

Příměstské tábory návštěvou v HistoryParku

Většina z nás by v tomhle vedru nejraději jen lenošila, ale dětským návštěvníkům HistoryParku - jak se zdá - horko příliš nevadí. Program si dovedou užít i v téměř "egyptologických" podmínkách!:) Děkujeme všem malým archeologům z příměstského tábora SVČ Most za pracovní nasazení a elán a těšíme se zase někdy příště!
6
8/2018

Letní akce v HistoryParku

Až do konce prázdnin platí naše akce pro návštěvníky: K rodinnému vstupnému obdržíte výtisk letního speciálu od časopisu Ábíčko, a pokud se na Vás usměje štěstí, a budete právě dvacátí v pořadí, můžete si užít návštěvu našeho areálu i bez placení:) Udělejte si prázdniny ještě hezčí...v HistoryParku!
1
8/2018

Divadelní osvěžení

V sobotu čeká návštěvníky HistoryParku ještě jedno osvěžení v programu - hrát se bude pohádka o Malence od Ilegumovy divadelní společnosti. Jako obvykle ve 14 a v 16 hodin.
Číst více
29
7/2018

Aktuálně z HistoryParku

Někdy ten největší poklad je najít vodu:D Podvodní archeologie v HistoryParku. Každý den. Od 10 do 18 hodin.
26
7/2018

Laténské korálky v HistoryParku

Originální keltské korálky se konečně přikutálely až do HistoryParku! Repliky dávných ozdob jsou vyráběny ručně a pocházejí přímo z tradičního sklářského regionu - Jizerských hor. Korálky si můžete zakoupit během návštěvy našeho areálu, ale pokud k nám nemáte cestu hned zítra, můžete se jejich jemnou krásou potěšit alespoň na přiložených snímcích:)
AktualityStarší

 

Zpět nahoru