AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
10
10/2020

Mimořádná zpráva

Vážení návštěvníci, vzhledem k současné neutěšené situaci jsme se rozhodli na dva víkendy (10.-11.10. a 17.-18.10.2020) náš park uzavřít pro návštěvy veřejnosti. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu, jakmile znovu otevřeme. Tým HistoryParku.
28
9/2020

Historické trhy - den třetí

Dneska nás zase počasí nechalo ve štychu, takže jsme si museli trochu pomoct sami - úsměvem a dobrou náladou, dešti navzdory. A tak jsme byli nakonec všichni spokojení a už teď se těšíme na příští rok!
27
9/2020

Historické trhy - den druhý

Děkujeme dnešnímu hlavnímu sponzorovi, kterým bylo dobré počasí, a také všem návštěvníkům, díky kterým jsme si užili druhý den trhů opravdu na výbornou! A protože tím ještě Historické řemeslné trhy nekončí, můžete se zastavit i zítra! Pro velký úspěch bude znovu šperkařská a odlévací dílna (cca od 11:00 do 14:00) a stejně tak i kamenická a kovářská dílna. Čeká nás dvakrát divadélko pro děti a pro rodiče tu bude opět skvělá medovina a “hákovské” pivo nebo uzeniny od Kohouta. Zkrátka a dobře, i zítra to bude rozhodně stát za to!
26
9/2020

Historické trhy - den první

Historické řemeslné trhy Ledčice - den první! Ačkoliv počasí bylo na draka, nálada panovala optimistická! Po dnešku je jasné, že výheň funguje, medovina je výborná, štípání pazourku je krásná věda a věčně (snad) pršet nebude! A co teprve zítra! Těšíme se!
25
9/2020

Historické trhy už zítra!

Ano, u nás také prší. A nejspíš ještě chvíli bude. Takže holinky se v sobotu na Historických řemeslných trzích v HistoryParku budou hodit;) Každopádně, my tu zítra budeme, a s námi také Ryzí medovina, Hákův parní pivovar, řeznictví Kohout a synové, zahradnictví Bunny Garden...A kováři, hrnčířka a specialista na kamenné štípané nástroje. Zítra si také nenechte ujít košíkáře Petra Krále a odlévání stříbrného ingotu Lídy Barčákové!
21
9/2020

Co Vás čeká o víkendových trzích?

Rádi bychom připomněli, že navzdory tomu, že o víkendu se k nám konečně chystá zavítat deštivý podzim, i tomu, že je třeba opět nosit roušky, naše dlouho plánovaná akce Historické řemeslné trhy se tento víkend konat bude. Jedná se o převážně venkovní akci, ale všechna stanoviště budou krytá...tudíž ani případný déšť nás nerozhodí. Na chladné počasí máme připravenu dobrou náladu, maďarský guláš a horkou medovinu, na zub osvědčené klobásy z veltruského řeznictví a koláče z pekařství Kraupner v Roudnici, pro fajnšmekry pak pivo z Hákova parního minipivovaru. Pro děti tu budou divadelní představení Ilegumovy divadelní společnosti, ukázky řemesel, řemeslné dílny a hřiště. Společně si můžete užít koncerty plné živých písní z Irska, Anglie a Skotska. Program naleznete v aktualitách zde na webu, na našem FCB i IG profilu. Těšíme se na Vás!
18
9/2020

Venkovní areál o víkendu otevřen!

Jakkoliv jsme se v pracovních dnech za zpřísněných hygienických podmínek věnovali vzdělávacím exkurzím, o víkendu jsme připraveni přivítat v našem areálu také návštěvníky z řad veřejnosti. Většina programu probíhá venku, část aktivit je krytých, interiérové aktivity probíhají v dobře větratelných prostorách a lektoři jsou vybaveni respirátory pro Vaše větší bezpečí. Těšíme se s Vámi na shledanou v sobotu i v neděli, vždy od 9:30 do 17:30 hodin.
Číst více
AktualityStarší

 

Zpět nahoru