AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
8
8/2020

Třetí turnus tábora je za námi!

Pátečním odpolednem se uzavřel už třetí turnus našeho letního příměstského tábora😢 Děkujeme lektorům i dětem za další týden plný prázdninových dobrodružství a zážitků! ❤️
31
7/2020

Upozornění na změnu otevírací doby

Vážení a milí návštěvníci! Z důvodu naplnění kapacity jsme nuceni upravit otevírací dobu našeho areálu ve dnech 5.8. a 12.8.2020 (uzavřeno celodenně) a 6.8.2020 a 7.8.2020 (uzavřeno pouze dopoledne). Naši lektoři budou v těchto dnech vytíženi objednanými exkurzemi a příměstskými tábory. Děkujeme velice za pochopení.
Číst více
26
7/2020

Vychutnejte si návštěvu u nás se vším všudy

Vedle regionálních produktů od Podřipské manufaktury (už jste zkusili arašídová kolečka?), veltruského řeznictví (jejich klobásy na grilu jsou prostě nezapomenutelné...), jahodárny Vraňany (jahody, jak jinak) či pivovaru Ctiněves (pst, jen pro rodiče!) máme pro Vás nově v nabídce i výrobky, které to k hoře Říp mají trochu z ruky. Doufáme ale, že ta cesta stojí za to, a že Vás sušenky od Biopekárny Zemanka potěší, a zpříjemní Vám návštěvu u nás!
Číst více
22
7/2020

Aktuálně z HistoryParku

I nebožtíky je lepší nechat pěkně v chládku...proto jsme naše “výzkumné sondy” odvětrali. Že se při vykopávkách u nás vůbec nezapotíte, Vám slíbit nemůžeme, ale jako bonus Vám nově nabídneme výhled na Říp!
15
7/2020

Krátký pozdrav z druhého letního tábora

Od pondělí probíhá v našem areálu už druhý prázdninový turnus příměstského tábora. Děti mají možnost využívat rozlehlého venkovního prostoru, takže o pohybové aktivity není nouze. Jako obvykle je v obležení naše dětské hřiště, velmi populární je i lukostřelnice. Stejně jako v minulém týdnu jsme využili možnost navštívit ledčický statek U Cinků. Malí i větší táborníci mají před sebou ještě dva dny, a tak jim přejeme hlavně hezké počasí a spoustu podnětných zážitků!
13
7/2020

Pozor, zítra dopoledne areál uzavřen!

Zítra dopoledne bude areál HistoryParku uzavřen s ohledem na plánované skupinové rezervace, během nichž by naši lektoři neměli možnost se Vám dostatečně individuálně věnovat. Otevřeno pro Vás budeme mít už v odpoledních hodinách, a následně každý prázdninový den. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu! Za snímek děkujeme Zdeňku Vejrostovi z TOM Kralupy.
Číst více
11
7/2020

Co Vás v HistoryParku čeká tento víkend?

1) V našem areálu vzniká nová stavba, která si dělá ambice zastínit i samotný Říp! Tipnete si, jak je vysoká? 📏🤔 2) V našich krytých výzkumných sondách čekají na odhalení hned 4 kostrové hroby! Buďte o víkendu první, kdo zjistí totožnost našich nebožtíků!🤔👍 3) A až Vám při práci vyprahne, stavte se v našem občerstvovacím okénku na novinku - Levandulovou limonádu ze sirupu domácí výroby!🥤😋 4) Ovšem, pokud jste spíše milovníci kávy, máme pro vás přichystanou kávu z Malawi, a k tomu čerstvou porci regionálních sušenek od Podřipské manufaktury! Už jste ochutnali naše nejoblíbenější arašídová kolečka? ☕️🥜❤️ Tak, teď už tu chybíte jen Vy...otevíráme pro Vás dnes i zítra v 9:30 (stejně jako během celých letních prázdnin), tak nezapomeňte dorazit! 😊
AktualityStarší

 

Zpět nahoru