AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
19
8/2019

Návštěva HistoryParku - řešení pro všechny

Zatímco děti si ještě mohou nerušeně užívat prázdnin, pro rodiče, a zejména pro pedagogy už pomalu začíná období příprav na nový školní rok. Pro všechny, kterých se to týká, může být řešením návštěva HistoryParku! Během posledních prázdninových dnů si u nás Vaše děti vyhrají a rodiče si zatím mohou v klidu nad šálkem kávy rozmyslet plán příprav. Pedagožky a pedagogové si v pohodlí domova nebo svého kabinetu mohou otevřít kalendář a náš rezervační systém, a vyplněním formuláře v mžiku vyřešit podzimní výlet či exkurzi pro své žáky. Už se na Vás těšíme! tým HistoryParku (Na snímcích si návštěvu HistoryParku užívá prázdninová exkurze ze Stodůlek. Za návštěvu i snímky děkujeme!)
13
8/2019

Letní příměstský tábor HistoryParku podruhé

V minulém týdnu absolvovala další skupina odvážlivců náš příměstský tábor "Prázdniny v pravěku". Místní i vzdálenější účastníci se proškolili nejen v archeologických dovednostech, ale také v každodenních dovednostech našich předků. A jak se jim dařilo se můžete podívat na přiložených snímcích...Za celý tým rodičům a dětem děkujeme a budeme se těšit někdy zase na shledanou! Další příměstské tábory budou v HistoryParku probíhat v předem vyhlášených termínech příští rok, a to opět za podpory Evropského sociálního fondu - Operačního programu Zaměstnanost. V případě Vašeho zájmu sledujte naše webové stránky, v sekci pro veřejnost - příměstské tábory.
8
8/2019

Hledáte program na deštivou sobotu?

Chystáte se tuto sobotu do HistoryParku, ale bojíte se, že bude pršet? Nemějte obavy - pokud se předpověď naplní, roztočíme hrnčířský kruh! Spolu s dalšími aktivitami, které si lze užít v zastřešené části našeho areálu, se Vám a Vašim dětem postaráme i přes nepřízeň počasí o parádní program!
Číst více
5
8/2019

Letní programy pro příměstské tábory

I v letní sezoně je možné objednat si v HistoryParku exkurzi...třeba pro Váš příměstský tábor. Pokud ještě hledáte pro své svěřence vhodný prázdninový výlet, je pro Vás návštěva našeho areálu skvělou volbou. Vybrat si můžete hned ze dvou okruhů, anebo zvolit specifický program S kufrem do pravěku, se kterým můžeme vyrazit i my za Vámi! Letní programy pro Vás opakovaně připravujeme už po několik sezon, a snažíme se vycházet vstříc Vašim individuálním potřebám (přizpůsobení času s ohledem na hromadnou dopravu, možná objednávka oběda, pomoc s výběrem trasy či kombinací návštěvy s jiným výletním cílem, možnost delšího pobytu v našem areálu atp.). Díky tomu se k nám organizátoři příměstských táborů rádi vrací a náplň našich programů i celkové zázemí si velmi pochvalují. Dopřejte i svým dětem zábavu a poznání, a vydejte se s námi za prázdninovým dobrodružstvím! Těšíme se na Vás!
29
7/2019

Novinky pro osvěžení

Vysoké teploty nás letos dohnaly nejen k instalaci "mlžítek", které Vás během návštěvy HistoryParku nepochybně osvěží, ale také k rozšíření sortimentu našeho občerstvení. Nově si tak u nás můžete dát např. domácí limonádu. Pro toho, kdo si navzdory teplotám rád vychutná dobrou kávu, máme také jednu novinku - umíme i "laté"! Stálé místo v naší nabídce si drží i vychlazené podřipské pivo - to pro případ, že nemusíte řídit a chcete si pobyt v regionu pod Řípem vychutnat se vším všudy... Těšíme se na Vás!
26
7/2019

Prázdninová dobrodružství v HistoryParku

Prázdniny jsou teprve v polovině, a tak na letní dobrodružství zbývá ještě spousta času. Zabalte si batohy a batůžky a vyrazte do HistoryParku! Máme pro Vás spoustu zábavných aktivit i místo k relaxování s krásným výhledem na Říp k tomu! Ať už přijedete s příměstským táborem anebo na návštěvu spolu s celou rodinou, u nás se zkrátka nudit nebudete... Rodiče i pedagogický doprovod mohou posedět u kávy, zatímco naši lektoři převezmou starost o zábavu Vašich malých i větších neposedů.Těšíme se na shledanou! (Snímky z exkurze LMŠ Dubínek Neratovice, děkujeme za návštěvu!)
19
7/2019

Prázdniny jsou už v plném proudu...

...a ačkoliv počasí zatím příliš nepřeje vodním radovánkám, na výlety je úplně ideální! Do HistoryParku samozřejmě můžete vyrazit za každého počasí, před případným deštěm nebo vichrem se můžete zabrat do našich interiérových aktivit, a jakmile vykoukne sluníčko, hurá ven - zahrát si na život v pravěku, vyzkoušet si archeologické vykopávky, nebo se courat polem s detektorem v ruce. HistoryPark zkrátka nabízí pro každého něco! Vyrazte k nám na výlet, a užijte si den plný zábavy a poznání - ať už s celou rodinou, nebo v rámci příměstského tábora. Těšíme se na Vás!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru