AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
17
11/2019

Aktuálně z HistoryParku

Poznání naší minulosti je ten největší poklad, který mohou děti a žáci při návštěvě HistoryParku získat... Listopadové exkurze pro školy stále ještě běží, v pátek jsme poznávali dobu kamennou s anglicky mluvícími žáky.
12
11/2019

Na skok do pravěku ve Vaší školce

Program „Na skok do pravěku“ je určen dětem předškolního věku. Trvá zhruba 60 minut, během kterých si děti mohou prohlédnout a osahat soubor originálních replik nástrojů, nádob a zbraní od starší doby kamenné až do doby železné. Programem děti provází odborný lektor – archeolog, jehož zábavně – naučné vyprávění usnadňuje dětem představit si, k čemu a jak se daný předmět používal. Lektor také odpovídá na jejich otázky a podněcuje je k diskusi. Mimo jedinečné možnosti si všechny předměty vzít do ruky si tak děti hravou a zábavnou formou uvědomují tvary i materiály, a dozvídají se o tom, jak se žilo v minulosti. Díky haptickému efektu si také nově získané informace lépe zapamatují. Cena: 90 Kč/hodinový program/dítě (včetně cestového pro lektora) Průběh: během programu se děti společně s lektorem podívají do všech kufříků, prohlédnou si jednotlivé předměty a povídají si o nich; v závěru obdrží diplom – omalovánku se svým jménem jako odměnu za absolvování programu Co program dětem přinese: nové zážitky, poznatky a vjemy a v neposlední řadě i zábavu Výhody: - žádné převlékání a obouvání – program probíhá v pohodlí Vaší školky - individuální přístup – práce v malých skupinkách (do 20-ti dětí) - program podněcuje děti ke komunikaci v rámci skupiny - program rozvíjí poznatky i logické myšlení REZERVUJTE SI NÁŠ VÝUKOVÝ PROGRAM „Na skok do pravěku“ I PRO SVOU ŠKOLKU! E-mailem na: kristyna.matejkova@historypk.cz anebo telefonicky na tel. čísle: 732 161 216.
8
11/2019

Sezona 2019 je u konce, ať žije sezona 2020!

Letošní sezona pro veřejnost s minulým víkendem skončila a my děkujeme všem, kteří se k nám vypravili! Pokud jste byli s návštěvou u nás spokojeni, bude pro nás největší odměnou, když se o zážitky podělíte ve svém okolí. Rádi Vás všechny uvítáme v nové sezoně a budeme se snažit opět něčím překvapit! V tuto chvíli aspoň tím, že jsme pro Vás připravili dárkové vouchery!Takže jestli jste si doteď lámali hlavu nad výběrem vánočních dárků, ozvěte se, rádi Vám nějaké zašleme! ;)
Číst více
5
11/2019

Rezervační systém na sezonu 2020 otevřen!

Ještě v listopadu můžete se svou třídou zavítat do HistoryParku a užít si náš zábavně-naučný lektorovaný program. A protože je o exkurze u nás opravdu zájem, připomínáme, že rezervační systém na sezonu 2020 je již otevřen. Chcete - li pro své žáky vybrat výlet, na který budou rádi vzpomínat, rezervujte si vhodný termín už nyní a máte po starostech! ;) (Za snímky i návštěvu děkujeme ZŠ Hanspaulka a těšíme se na shledanou!) http://historypk.cz/Rezervace.aspx?Mesic=4.2020
1
11/2019

Ještě máme otevřeno!

I tento víkend se během návštěvy HistoryParku můžete kochat podzimními výhledy z našeho areálu...u nás ještě sezona neskončila! V sobotu i v neděli jsme tu pro Vás od 10:00 do 17:00 hodin! V případě sychravého počasí se můžete zahřát u kamen v keramické dílně nebo šálkem naší dobré kávy (či čaje) v ruce. Těšíme se na Vás!
25
10/2019

Prodloužený víkend je tady!

Prodloužený víkend v HistoryParku začíná už zítra! Budeme tu pro Vás každý den, a to od 10:00 do 17:00 hodin, v sobotu a v neděli navíc točíme na kruhu! Přijeďte zažít nevšední dobrodružství a radost z objevování v podzimně zbarvené krajině Podřipska!
Číst více
21
10/2019

Pane učiteli, už je čas... :)

Už od listopadu si můžete pro svou třídu rezervovat termíny našeho zimního vzdělávacího programu "S kufrem do pravěku"! Tento zábavně-naučný program je vždy přizpůsoben věku a znalostem účastníků a lze jej využít v rámci Šablon nebo Vašeho projektového dne. Děti i žáci se v jeho průběhu vypraví na cestu do pravěku, aby poznali tehdejší technologie, nástroje i další předměty denní potřeby. Hlavní výhodou je možnost si vše prohlédnout a osahat, a díky haptickému efektu si získané poznatky lépe zapamatovat. Do školek i škol budou naši lektoři vyjíždět až do dubna 2020. Možné je objednat program i pro několik tříd, které ho mohou absolvovat postupně během jednoho dne, a to přímo ve Vaší školce či škole!Těšíme se na shledanou! (Foto: D. Koleček) Rezervovat můžete zde: http://historypk.cz/Rezervace.aspx?Mesic=11.2019, případně telefonicky na: 732 161 216.
AktualityStarší

 

Zpět nahoru