AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
16
1/2019

Jarní příměstské tábory HistoryParku

HistoryPark pořádá (za podpory Evropského sociálního fondu - Operačního programu Zaměstnanost) jarní příměstské tábory v termínech 18. - 22.2.2019 (pro okres Litoměřice) a 25.2. - 1.3.2019 (pro okres Mělník). Tábory budou probíhat přímo v areálu HistoryParku v Ledčicích (Ledčice 222, 277 08, Ledčice) denně od 8:00 do 16:00 hodin a jejich náplní budou tvořivé aktivity, procházky, zábava a poučení. Zájemci naleznou podrobnější informace v sekci "pro veřejnost" v nejbližších dnech.
15
1/2019

Jak probíhá program S kufrem do pravěku?

Včera jsme zavítali do školy Jeden strom, abychom si s dětmi povídali nejen o životě lidí v minulosti, ale i o Zemi, o geologii, archeologii anebo antropologii. A aby toho povídání nebylo moc, vzali jsme si opět na pomoc naše "kufříky". :) Nahlédněte spolu s námi aspoň klíčovou dírkou, jak celý dvouhodinový program "S kufrem do pravěku" probíhal. Všem zúčastněným děkujeme za pozornost a těšíme se na viděnou v Ledčicích! Foto: © Jeden Strom z. ú.
11
1/2019

Zimní vyhlídky

Do začátku sezony je ještě pořád daleko, a tak se Vám přiblížíme aspoň pár aktuálními snímky z našeho areálu. Hora Říp na nich vypadá sice trochu zlověstně, ale my věříme, že ji to do jara přejde:)
7
1/2019

Nabídka zimních programů

Nový rok už je v plném proudu a spolu s ním se znovu rozproudil i ten školní...Pokud hledáte pro svoje žáky praktické oživení výuky nebo projektových dní, pak vězte, že ještě do konce března je možné si rezervovat náš program "S kufrem do pravěku". Během programu si tak Vaši žáci mohou osvěžit nebo prohloubit své znalosti o pravěku, aniž by museli překročit práh třídy!:) Více informací naleznete na našich stránkách v sekci Pro školy - zimní programy, anebo nás kontaktujte, rádi Vám sdělíme podrobnosti.
Číst více
31
12/2018

Novoroční přání

A letos ještě jedno přání - tentokrát novoroční. Těšíme se, až se s Vámi v novém roce opět sejdeme - v plné síle a ve zdraví - a společně se vydáme za zábavou a poznáním. Váš tým HistoryParku!
Číst více
23
12/2018

Vánoce v bílém?

Taky máte rádi bílé Vánoce? Letos, pokud nevyrazíte někam do hor, budou asi spíš na blátě:( Snad Vám to vánoční náladu nezkazí, a kdyby snad ano - máme pro Vás pár povzbudivých snímků z tohoto týdne pro potěšení... :)
21
12/2018

Vánoční přání

Tým HistoryParku, stádo ovcí, hejno slepic a jeden kocour Vám přejí příjemné prožití vánočních svátků!:)
Číst více
AktualityStarší

 

Zpět nahoru