AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
11
10/2019

Ano, i tento víkend máme otevřeno!

Tak se zastavte a užijte si náš zábavný program uprostřed podzimní podřipské přírody. V sobotu i v neděli od 10:00 do 18:00 hodin jsme tu pro Vás.
Číst více
7
10/2019

Zimní výukové programy pro školy

Až do listopadu můžete vyrazit se svými žáky k nám do areálu - poznávat a objevovat život v pravěku i kouzlo archeologie. Naši lektoři mají pro Váš už ale připraven i program pro nadcházející zimní měsíce: S kufrem do pravěku (ve Vaší škole) seznámí Vaše žáky nejen s materiálovým a tvarovým vývojem nástrojů a technologií od pravěku až po protohistorii. Umožní jim také si předměty, které byly každodenní součástí života našich předků, důkladně prohlédnout i osahat. To všechno navíc přímo ve Vaší třídě. Výukový program nabízíme v období od listopadu 2019 do dubna 2020, a pro své žáky si jej můžete rezervovat již nyní! http://historypk.cz/Rezervace.aspx?Mesic=11.2019
Číst více
3
10/2019

Podzimní sezona exkurzí pro děti a žáky

Podzimní sezona je v plném proudu, a počasí tomu odpovídá. Teploty se snižují a přibývá deštivých dnů. Jak je ale vidět, dětem to ani trochu nevadí... Přesto bychom Vám rádi připomněli, že jsme pro Vás část zastřešených prostor zateplili, takže během Vašich exkurzí máte vždy místo, kde se můžete ohřát. A pro ty, co mají prokřehlé ruce, je vždycky připraven hrnek teplého čaje. Těšíme se na Vás!
26
9/2019

Kam o víkendu? Do HistoryParku!

Jste rádi na čerstvém vzduchu? Jste tvořiví? Rádi si zkoušíte nové věci? Pak přijeďte o víkendu do HistoryParku a přiložte ruce k dílu při stavbě naší nové pece! A protože při práci na čerstvém vzduchu dobře tráví, čekají na Vás oblíbené párky, klobásy, sekaná z veltruského řeznictví a pro ty odrostlejší i Podřipské pivo zeCtiněvsi!
Číst více
23
9/2019

Víkendová stavba keramické pece

Už to jsou tři roky, co v našem areálu vznikl první prototyp hliněné pícky. Její pozůstatky byste už dnes hledali marně...proto jsme se rozhodli postavit si novou. Lepší. Bytelnější. Přidáte se k nám? Během nadcházejícího víkendu kromě našich obvyklých aktivit budete mít možnost sledovat, jak taková pec vzniká, a v případě zájmu se také do její stavby zapojit. Otevřeno pro Vás budeme mít v sobotu i v neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Těšíme se na Vás!
Číst více
18
9/2019

Soutěž o muzejní archeologický kufřík!

Zúčastněte se výtvarné soutěže MŠMT na téma "Škola hrou" a vyhrajte pro svou školu náš muzejní archeologický kufřík! Soutěž je vyhlášena ve dvou kategoriích - pro žáky 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií a pro žáky základních uměleckých škol a děti navštěvující jiné školské zařízení pro zájmové vzdělávání. Soutěžní příspěvky je možné zasílat do 31. 10. 2019. Více informací na webu: https://bit.ly/2lQ1gKS
Číst více
13
9/2019

Víkend s lukem a šípy

Tento víkend bude ve znamení všemi oblíbené lukostřelby. Zavítejte do našeho římského tábora a vyzkoušejte naši lukostřelnici pod dohledem profesionální lektorky! Naučíme Vás jak stát, jak držet luk, jak mířit, a hlavně - jak se trefit! Otevřeno pro Vás máme v sobotu i v neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Během té doby si samozřejmě můžete užít i řadu dalších aktivit, které HistoryPark nabízí! Těšíme se na Vás!
Číst více
AktualityStarší

 

Zpět nahoru