Kontakt

Kde nás najdete

HistoryPark s.r.o.
Ledčice 222
Ledčice
277 08
GPS: 50°20'30.430"N, 14°18'2.209"E

Otevírací doba pro školy

  • celoročně 9:00 - 17:00

Otevírací doba pro veřejnost

  • sezóna 2024: od 29. června až do 1. září 2024, každý den od 10:00 do 17:00

Kontaktní osoby

Parkování

  • Osobní automobily, dodávky a mikrobusy přímo u areálu HistoryParku na označeném parkovišti.
  • Školní i jiné autobusy umožní cestujícím vystoupit na návsi na místě označeném cedulí "HistoryPark výstupní". Náves je 500m daleko od areálu HistoryParku, max.10 minut pěšky.
    (trasa z návsi)
  • Prostor na návsi slouží pouze k tomu, aby zde vystoupili a nastoupili cestující. Autobusům je nově vyhrazeno parkoviště u býv. motorestu Na Cikánce při vjezdu do obce (označeno cedulí "HistoryPark odstavné parkoviště")(trasa z návsi).
  • Na odstavném parkovišti mohou autobusy parkovat po celou dobu konání exkurze. Až po vyčerpání kapacity tohoto stanoviště (cca 4 autobusy) je možné další autobusy zaparkovat na návsi. Důležité je ale umožnit autobusům hromadné dopravy, aby se v místě výstupu a nástupu mohly v prostoru návsi otočit. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

HistoryPark na sociálních sítích

Vlakem

ze zastávky Mnetěš (trať Vraňany - Straškov) cca 3km procházkou po naučné stezce Praotce Čecha do obce Ledčice (Mapy.cz)
cca 5km cesta ze zastávky Mlčechvosty (trať Praha Masarykovo nád. - Ústí nad Labem) lesními stezkami do obce Ledčice (Mapy.cz)

Autobusem

ze zastávky Ledčice (např. spoj Praha Letňany - Litoměřice, Kralupy nad Vlt. - Roudnice n. Labem) cca 0,5km z návsi (Mapy.cz)

 

Zpět nahoru