Příměstské tábory pro děti od 5 do 12 let

Příměstské tábory 2024

V areálu HistoryParku Ledčice budou už šestým rokem probíhat letní prázdninové příměstské tábory pro děti ve věku od 5 do 12 let. Tábory organizuje Centrum pro dokumentaci, evidenci a zpracování archeologických nálezů z.ú. jako součást svých popularizačních a vzdělávacích aktivit. Program je koncipován jako zábavně-naučný, zábava je ale vždy na prvním místě. Hrát si budeme na archeology i naše pravěké předky, zábavnou formou budeme poznávat život v minulosti i nejbližší okolí areálu. S ohledem na to jsou naše tábory vhodné i pro menší děti, které ještě žádný podobný tábor neabsolvovaly, a mohly by mít obavy z nového a stále se měnícího prostředí.

Lektorky, které mají děti na starosti, poskytnou dětem dostatečné rozptýlení, aby si užily prázdninové dny naplno a s radostí. Na každý den je připraven pečlivě plánovaný program, který zaujme děti každého věku (v rámci vymezeného věkového intervalu) i zaměření.

Mimo pohybových aktivit a kolektivních her čeká na děti i relaxační tvoření, chybět pochopitelně nebudou ani soutěže. I letos plánujeme dětem zpestřit týden divadelním představením a oblíbenou velkou stopovanou!

Cena tábora

Cena za jeden turnus tábora je stanovena na 4.200 Kč/dítě.*

Pro závazné rezervace do 31.3.2024 máme speciální zvýhodněnou cenu 3.900 Kč!

*Cena zahrnuje jak celodenní program, tak stravování. S ohledem na plánovaný rozpočet nejsme schopni poskytovat sourozenecké slevy.

Turnusy léto 2024

Letos jsme připraveni věnovat se Vám během prázdnin postupně ve třech turnusech. Každý turnus bude otevřen pro maximálně 15 dětí. Toto opatření vyplývá hlavně z praktické potřeby, aby nebylo nutné děti dělit do dalších skupinek, a kolektiv se lépe a rychleji sžil dohromady.

 • od 15.7. do 19.7.2024 - uvolnila se dvě místa!
 • od 29.7. do 2.8.2024 - zbývají 2 místa
 • od 26.8. do 30.8.2024 - zbývají 2 místa

Proč si vybrat ze široké nabídky právě náš tábor?

 • vhodné i pro táborové začátečníky
 • odpovědní i zkušení lektoři
 • začlenění sourozenců do jednoho "týmu"
 • pečlivý výběr jídelníčku pro všechny mlsouny
 • venkovní aktivity a procházky (úměrně věku a počasí)
 • tvořivé aktivity uvnitř i venku
 • celotáborová hra s příběhem
 • flexibilní možnost vyzvedávání
 • kurz točení na kruhu a lukostřelby

V rámci stravného dostanou děti během dne dvakrát svačinu, jeden oběd a pití podle potřeby kdykoliv během dne. Pitný režim dodržujeme během všech aktivit za každého počasí. Vždy se snažíme hledat alternativu v případě, že děti něco nejedí, a nabízíme přídavek.

Lektoři zajišťují program pro děti ve vypsaných termínech denně, a to od 8:00 do 16:00 hodin, vyzvedávání dětí je možné do 17:00 hodin. Veškeré detailní informace o harmonogramu a programu postupně uveřejníme zde na stránkách. V případě zájmu vyplňte prosím níže uvedenou přihlášku.

Informace a přihlášky

Detailní informace ke stažení zde:
Detailní informace o PT 2024.pdf

Základní přihláška na prázdninové PT 2024:
Přihláška na PT prázdniny 2024.doc


 

Zpět nahoru